Комп'ютерне крісло AMF VR Racer Dexter Hook
Фото 37 |
AMF VR Racer Dexter Hook |
|
Огляд механізмів гойдання в комп'ютерних кріслах: плюси та мінуси кожного типуЯкі бувають механізми гойдання в комп'ютерних та офісних кріслах
Як вибрати комп'ютерне кріслоЩо необхідно враховувати, підбираючи комфортне комп'ютерне крісло за зростом та іншими факторами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AMF VR Racer Dexter Hook
Усі ціни 23 →Кресло геймерское AMF VR Racer Dexter Jolt черный/желтый | 5 190 грн. |
AMF VR RACER DEXTER JOLT (546947) | 5 077 грн. |
Крісло Amf Vr Racer Dexter Hook чорний / червоний (546946) | 5 400 грн. |
AMF VR RACER DEXTER HOOK (546946) | 5 052 грн. |
Кресло Amf Vr Racer Dexter Hook черный/красный (546946) | 5 999 грн. |
ще 18 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →