Заглибний насос Aquatica 773238
Aquatica 773238 відцентровийпоплавковий вимикач 4.8 м³/год 35 м кабель 10 м9 м³/год 16 м кабель 7 м12 м³/год 20 м кабель 7 м15 м³/год 16 м кабель 7 м |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquatica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquatica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquatica 773238
Усі ціни 13 →Насос дренажный Aquatica QDX1.5-32-0.75 FA (773238) | 6 202 грн. |
Насос дренажный Aquatica 0.75кВт Hmax 35м Qmax 80л/мин (773238) | 4 489 грн. |
Насос Aquatica дренажний 0.75 кВт. (773238) | 5 385 грн. |
Насос дренажний Aquatica 0.75кВт Hmax 35м Qmax 80л/хв (773238) | 5 385 грн. |
Дренажний насос Aquatica QDX1.5-32-0.75 FA 773238 | 5 385 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Aquatica 773238
Ціни на Aquatica 773238 |
---|---|---|---|---|
Aquatica 773238 | від 4 489 грн. | 13 пропозицій | ||
Aquatica 773231 | від 3 436 грн. | 14 пропозицій | ||
Aquatica 773233 | від 4 124 грн. | 12 пропозицій | ||
Aquatica 773236 | від 4 234 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →