Заглибний насос Aquatica 773133
Aquatica 773133 поплавковий вимикач 12.6 м³/год 6 м 17.4 м³/год 9 м |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquatica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquatica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquatica 773133
Усі ціни 12 →Дренажний насос Aquatica XKJa500E 0.5 кВт 210 л/хв 773133 | 1 858 грн. |
Насос дренажный садовый Aquatica 3в1 0.5кВт Hmax 6.1м Qmax 210л/мин (77313 | 2 091 грн. |
Насос Aquatica дренажний 0.5 кВт. (773133) | 2 151 грн. |
Насос дренажний 3в1 Aquatica 0.5кВт Hmax 6.1м Qmax 210л/хв (773133) | 2 151 грн. |
Занурювальний дренажний насос Aquatica 0.5кВт Hmax 6.1м Qmax 210л/мин (773 | 2 151 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Aquatica 773133
Ціни на Aquatica 773133 |
---|---|---|---|---|
Aquatica 773133 | від 1 858 грн. | 12 пропозицій | ||
Aquatica 773134 | від 2 064 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →