Заглибний насос Aquatica 773433
Aquatica 773433 відцентровийпоплавковий вимикачподрібнювач |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquatica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquatica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquatica 773433
Усі ціни 12 →Насос дренажно-фекальный Aquatica WQD7-12-1.1QGF (773433) | 10 924 грн. |
Aquatica насос канализационный 1.1кВт Hmax Qmax с ножом (нерж) (773433) | 9 113 грн. |
Насос дренажний Aquatica 1.1 кВт Hmax 15.5 м Qmax 300 л / хв (773433) | 9 374 грн. |
Насос дренажно-фекальний з ножем Aquatica нержавіючий 1.1кВт Hmax 15.5м Qm | 9 374 грн. |
Дренажно-фекальний насос Aquatica WQD7-12-1.1QGF з ножем 773433 | 9 374 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Aquatica 773433
Ціни на Aquatica 773433 |
---|---|---|---|---|
Aquatica 773432 | від 7 161 грн. | 15 пропозицій | ||
Aquatica 773433 | від 8 099 грн. | 12 пропозицій | ||
Aquatica 773434 | від 8 929 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →