Сковорідка Ardesto Gemini Calabria AR1926GTG 26 см
Фото 5 |
Ardesto Gemini Calabria AR1926GTG |
|
Не мити в посудомийній машині. Підходить для всіх видів плит.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ardesto Gemini Calabria AR1926GTG 26 см
Усі ціни 34 →Сковорода Ardesto Gemini Calabria, 26 см, синій (AR1926GTG) | 465 грн. |
Ardesto Gemini Calabria 26 см (AR1926GTG) | 731 грн. |
Сковорода Ardesto Gemini Calabria 26 см, синій, алюміній (AR1926GTG) | 769 грн. |
Сковорода 26 см Ardesto Gemini AR1926GTG | 465 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Ardesto Gemini Calabria AR1926GTG
Ціни на Ardesto Gemini Calabria AR1926GTG |
---|---|---|---|---|
Ardesto Gemini Calabria AR1924GTG 24 см | від 411 грн. | 40 пропозицій | ||
Ardesto Gemini Calabria AR1926GTG 26 см | від 460 грн. | 36 пропозицій | ||
Ardesto Gemini Calabria AR1928GTG 28 см | від 490 грн. | 40 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →