Сковорідка Ardesto Gemini Gourmet Viareggio AR1928GDL 28 см
Фото 7 |
Ardesto Gemini Gourmet Viareggio AR1928GDL |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ardesto Gemini Gourmet Viareggio AR1928GDL 28 см
Усі ціни 31 →Сковорода Ardesto Gemini Gourmet Viareggio 28 см (AR1928GDL) | 936 грн. |
Сковорода Ardesto Gemini Gourmet Viareggio 28 см (AR1928GDL) | 936 грн. |
ARDESTO Gemini Gourmet Viareggio з кришкою 28 см, чорний, алюміній (AR1928 | 985 грн. |
Сковорода Ardesto Gemini Gourmet Viareggio с крышкой 28 см серый алюминий | 985 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Ardesto Gemini Gourmet Viareggio AR1928GDL
Ціни на Ardesto Gemini Gourmet Viareggio AR1928GDL |
---|---|---|---|---|
Ardesto Gemini Gourmet Viareggio AR1924GDL 24 см | від 727 грн. | 20 пропозицій | ||
Ardesto Gemini Gourmet Viareggio AR1926GDL 26 см | від 768 грн. | 20 пропозицій | ||
Ardesto Gemini Gourmet Viareggio AR1928GDL 28 см | від 844 грн. | 34 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →