Сковорідка Ardesto Mini Gemini AR1916MG 16 см
Фото 3 |
Ardesto Mini Gemini AR1916MG |
|
Сковорода сумісна з усіма видами плит, крім індукційних.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ardesto Mini Gemini AR1916MG 16 см
Усі ціни 30 →Сковорода Ardesto Gemini Gourmet Mini, 16 см, синій (AR1916MG) | 179 грн. |
ARDESTO Mini Gemini Gourmet алюминий, 16 см синий (AR1916MG) | 185 грн. |
Сковорода универсальная Ardesto Mini Gemini Gourmet 16 см AR1916MG | 185 грн. |
УЦИНКА! Сковорода Mini Ardesto Gemini Gourmet, 16см, алюминий, синий # AR1 | 224 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Ardesto Mini Gemini AR1916MG
Ціни на Ardesto Mini Gemini AR1916MG |
---|---|---|---|---|
Ardesto Mini Gemini AR1914MG 14 см | від 175 грн. | 7 пропозицій | ||
Ardesto Mini Gemini AR1916MG 16 см | від 179 грн. | 32 пропозиції | ||
Ardesto Mini Gemini AR1918MG 18 см | від 237 грн. | 34 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →