Каструля Ardesto Gemini AR4340GA
Фото 4 |
Ardesto Gemini AR4340GA 3 л4 л |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ardesto Gemini AR4340GA
Усі ціни 25 →Каструля Ardesto Gemini, зі скляною кришкою, 4 л (AR4340GA) | 495 грн. |
Каструля Ardesto Gemini Viareggio 4 л 20 см (AR4340GA) | 670 грн. |
Кастрюля Ardesto Gemini Viareggio 4 л 20 см (AR4340GA) | 670 грн. |
ARDESTO Gemini Cremona, скляна кришка, 4.0 л, нержавіюча сталь (AR4340GA) | 495 грн. |
ARDESTO Gemini Cremona, скляна кришка, 4.0 л, нержавіюча сталь (AR4340GA) | 495 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Ardesto Gemini AR4340GA
Ціни на Ardesto Gemini AR4340GA |
---|---|---|---|---|
Ardesto Gemini AR4330GA | від 445 грн. | 23 пропозиції | ||
Ardesto Gemini AR4340GA | від 495 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →