Каструля Ardesto Gemini AR4330GA
Фото 4 |
Ardesto Gemini AR4330GA 3 л4 л |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ardesto Gemini AR4330GA
Усі ціни 23 →Каструля Ardesto Gemini, зі скляною кришкою, 3 л (AR4330GA) | 445 грн. |
Каструля Ardesto Gemini Viareggio 3 л 18 см (AR4330GA) | 604 грн. |
Кастрюля Ardesto Gemini Viareggio 3 л 18 см (AR4330GA) | 604 грн. |
ARDESTO Gemini Cremona, скляна кришка, 3.0 л, нержавіюча сталь (AR4330GA) | 445 грн. |
ARDESTO Gemini Cremona, скляна кришка, 3.0 л, нержавіюча сталь (AR4330GA) | 445 грн. |
ще 18 пропозицій
Модификації Ardesto Gemini AR4330GA
Ціни на Ardesto Gemini AR4330GA |
---|---|---|---|---|
Ardesto Gemini AR4330GA | від 445 грн. | 23 пропозиції | ||
Ardesto Gemini AR4340GA | від 495 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →