Сковорідка Ardesto Gemini Gourmet Massa AR1914MS 14 см сірий
Фото 4 |
Ardesto Gemini Gourmet Massa AR1914MS |
|
Сумісність із плитами: газові, електричні, склокерамічні, галогенні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ardesto Gemini Gourmet Massa AR1914MS 14 см сірий
Усі ціни 28 →ARDESTO Mini Gemini Gourmet Massa 14 см, серый (AR1914MS) | 171 грн. |
Сковорода Mini 14 см Ardesto Gemini Gourmet Massa AR1914MS | 171 грн. |
ARDESTO Mini Gemini Gourmet Massa 14 см, серый (AR1914MS) | 171 грн. |
Сковорода Mini Ardesto Gemini Gourmet Massa 14 см серый алюминий AR1914MS | 171 грн. |
Сковорода Mini Ardesto Gemini Gourmet Massa 14см (AR1914MS) | 171 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →