Сковорідка Ardesto Gemini Gourmet Aosta AR1924GMP 24 см
Фото 7 |
Ardesto Gemini Gourmet Aosta AR1924GMP |
|
Сковороду не рекомендується мити в посудомийній машині, сумісній із газовими, електричними, індукційними, галогенними та склокерамічними плитами.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ardesto Gemini Gourmet Aosta AR1924GMP 24 см
Усі ціни 34 →Сковорода Ardesto Gemini Gourmet Aosta 24 см (AR1924GMP) | 741 грн. |
Сковорода Ardesto Gemini Gourmet Aosta 24 см (AR1924GMP) | 741 грн. |
Сковорода Ardesto Gemini Gourmet Aosta з кришкою (AR1924GMP) | 779 грн. |
Сковорода Ardesto Gemini Gourmet Aosta 24 см AR1924GMP | 585 грн. |
Сковорода Ardesto Gemini Gourmet Aosta з кришкою, 24 см, чорний, алюминий | 779 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Ardesto Gemini Gourmet Aosta AR1924GMP
Ціни на Ardesto Gemini Gourmet Aosta AR1924GMP |
---|---|---|---|---|
Ardesto Gemini Gourmet Aosta AR1924GMP 24 см | від 579 грн. | 36 пропозицій | ||
Ardesto Gemini Gourmet Aosta AR1926GMP 26 см | від 629 грн. | 33 пропозиції | ||
Ardesto Gemini Gourmet Aosta AR1928GMP 28 см | від 708 грн. | 32 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →