Сковорідка Ardesto Gemini Marmo AR1926GMA 26 см
Фото 6 |
Ardesto Gemini Marmo AR1926GMA |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ardesto Gemini Marmo AR1926GMA 26 см
Усі ціни 27 →Сковорода Ardesto Gemini Marmo, 26 см, сіра (AR1926GMA) | 549 грн. |
Сковорода Ardesto Gemini Marmo 26 см (AR1926GMA) | 807 грн. |
ARDESTO Gemini Marmo 26 см, серый, алюминий (AR1926GMA) | 549 грн. |
ARDESTO Gemini Marmo 26 см, серый, алюминий (AR1926GMA) | 549 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Ardesto Gemini Marmo AR1926GMA
Ціни на Ardesto Gemini Marmo AR1926GMA |
---|---|---|---|---|
Ardesto Gemini Marmo AR1924GMA 24 см | від 504 грн. | 28 пропозицій | ||
Ardesto Gemini Marmo AR1926GMA 26 см | від 544 грн. | 28 пропозицій | ||
Ardesto Gemini Marmo AR1928GMA 28 см | від 573 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →