Відеокарта Asus GeForce RTX 4070 Ti SUPER TUF OC
Фото 16 |
Asus GeForce RTX 4070 Ti SUPER TUF OC 16 ГБ / 2640 МГц16 ГБ / 2670 МГц |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asus GeForce RTX 4070 Ti SUPER TUF OC
Усі ціни 50 →Відеокарта ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti SUPER 16GB GDDR6X OC Editio | 45 979 грн. |
Asus TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti SUPER OC 16384MB (TUF-RTX4070TIS-O16G- | 45 979 грн. |
Відеокарта GF RTX 4070 Ti Super 16GB GDDR6X TUF Gaming OC Asus (TUF-RTX407 | 46 839 грн. |
ASUS GeForce RTX4070Ti SUPER 16Gb TUF OC GAMING TUF-RTX4070TIS-O16G-GAMING | 42 559 грн. |
Відеокарта ASUS GeForce RTX 4070 Ti SUPER 16GB GDDR6X OC TUF 90YV0KF0-M0NA | 45 979 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Asus GeForce RTX 4070 Ti SUPER TUF OC
Ціни на Asus GeForce RTX 4070 Ti SUPER TUF OC |
---|---|---|---|---|
Asus GeForce RTX 4070 Ti SUPER TUF | від 38 813 грн. | 18 пропозицій | ||
Asus GeForce RTX 4070 Ti SUPER TUF OC | від 39 968 грн. | 52 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →