Відеокарта Gigabyte GeForce GT 1030 Low Profile 2G (GV-N1030D5-2GL)
Відео 9Фото 4 |
Gigabyte GeForce GT 1030 Low Profile 2G |
|
Бюджетна відеокарта на базі графічного процесора nVIDIA GP108-300, головним чином призначена для установки в системи з процесором, позбавленим вбудованого графічного ядра. Основні відмінності полягають в низькопрофільному дизайні, доступною вартості, низькому споживанні енергії і підтримки апаратного прискорення декодування ресурсномістких мультимедійних потоків відео високої (Full HD) і надвисокої (Ultra HD) роздільної здатності.
Завдяки невеликим розмірам друкованої плати і невисокому тепловиділення відеокарта Gigabyte GeForce GT 1030 GV-N1030D5-2GL може встановлюватися в компактні та надкомпактні корпусу. Графічне ядро з архітектурою nVidia Pascal має 384 універсальних потокових процесора, 24 текстурних і 8 блоків растеризації. Такої конфігурації достатньо для базової продуктивності в сучасних іграх, тобто комфортний ігровий процес можливий в роздільній здатності 1920х1080 і менше за середньо-низьких налаштуваннях якості графіки. Цього може бути достатньо невимогливому користувачеві, однак назвати ігровий таку відеокарту не можна. Завдяки наявності інтерфейсних портів HDMI 2.0 b і DisplayPort 1.4, підтримується висновок HDR-зображення на монітори або екрани з роздільною здатністю до 3840х2160. Виробник забезпечує фірмову 3-х річну гарантію.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gigabyte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gigabyte.
Купити Gigabyte GeForce GT 1030 Low Profile 2G
Усі ціни 34 →Gigabyte GeForce GT 1030 Low profile 2048MB (GV-N1030D5-2GL) GV-N1030D5-2G | 3 579 грн. |
Відеокарта Gigabyte GT 1030 Low Profile 2G (GV-N1030D5-2GL) | 3 918 грн. |
Видеокарта GeForce GT1030 2048Mb Gigabyte (GV-N1030D5-2GL) | 3 632 грн. |
Відеокарта GeForce GT1030 2048Mb Gigabyte (GV-N1030D5-2GL) | 3 666 грн. |
Відеокарта GeForce GT1030 2048Mb GIGABYTE (GV-N1030D5-2GL) | 3 996 грн. |