Материнська плата Asus TUF GAMING B760M-PLUS D4 (90MB1DI0-M0EAY0)
Відео 1Фото 7 |
Мініатюрна micro-ATX материнська плата від Asus, заточена під роботу з процесорами Intel Core 12-го та 13-го покоління та оперативною пам'яттю старого зразка DDR4. Належить до середнього цінового сегменту, входить до популярної лінійки товарів Asus TUF 2022 року випуску. Як можна здогадатися з офіційного слогана «міцність, стабільність, надійність», ця модель орієнтована на користувачів, у яких пріоритет стоїть якість і надійність, а не велика кількість вторинних функцій, інтеграція комплексного підсвічування або інструменти для розгону.
Обладнана просунутою 13-фазною підсистемою живлення процесора (схема 12+1) з додатковим охолодженням зони VRM, яка забезпечує якісну та стабільну роботу багатоядерного процесора як у стандартному режимі, так і при розгоні системи. Крім цього Asus TUF GAMING B760M-PLUS D4 може похвалитися використанням якісної елементної бази з використанням термостійких конденсаторів, подвійного текстоліту, додаткового охолодження ключових зон та спеціальними засувками для слотів DIMM та PCI-E.
Оснащена процесорним сокетом LGA 1700, базується на чіпсеті середнього рівня Intel B760, підтримує встановлення процесорів Intel Core/Pentium/Celeron 12-го покоління та 13-го покоління (Alder Lake та Raptor Lake). Схематика слотів підключення передбачає використання двох швидкодіючих М.2 SSD-накопичувачів (шина PCI-E 4.0) та чотирьох традиційних накопичувачів SATA3 (швидкість обміну даними 6 Гбіт/с). Обробку мережевого трафіку здійснює LAN-контролер Realtek з пропускною здатністю 2.5 Гбіт/с. Виробником передбачені численні роз'єми для підключення водяних помп та RGB-стрічок (є підтримка Asus Aura Sync). На додаток до всього для пристрою заявлена підтримка прискорювача пам'яті Asus OptiMem II та фірмової системи інтелектуального управління охолодженням Fan Xpert.
Купити Asus TUF GAMING B760M-PLUS D4
Усі ціни 45 →Asus TUF GAMING B760M-PLUS D4 (s1700, Intel B760) | 6 859 грн. |
Asus Tuf Gaming B760M-PLUS D4 | 6 955 грн. |
Материнська плата ASUS TUF GAMING B760M-PLUS D4 s1700 (90MB1DI0-M0EAY0) | 6 859 грн. |
Материнська плата ASUS TUF GAMING B760M-PLUS D4 s1700 (90MB1DI0-M0EAY0) | 6 859 грн. |
Модификації Asus TUF GAMING B760M-PLUS D4
Ціни на Asus TUF GAMING B760M-PLUS D4 |
---|---|---|---|---|
Asus TUF GAMING B760M-PLUS D4 | від 5 840 грн. | 45 пропозицій | ||
Asus TUF GAMING B760M-PLUS WIFI D4 | від 6 095 грн. | 45 пропозицій | ||
Asus TUF GAMING B760M-PLUS | від 6 880 грн. | 39 пропозицій | ||
Asus TUF GAMING B760M-PLUS WIFI | від 7 327 грн. | 50 пропозицій |