Литий диск AUTEC Xenos 8,5x19/5x112 ET46 DIA66,5
Відео 3Фото 5 | від 8 834 до 13 261 грн. Порівняти ціни 24 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.5 мм Виліт (ET):46 мм |
Модифікації AUTEC Xenos 75
Характеристики
AUTEC Xenos 8,5x19/5x112 ET46 DIA66,5 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AUTEC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AUTEC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити AUTEC Xenos 8,5x19/5x112 ET46 DIA66,5
Сортувати
Литые диски Autec Xenos R19 W8.5 PCD5x112 ET46 DIA66.5 (brilliant silver) | 9 359 грн. |
Диски Autec Xenos 8,5x19 5x112 ET46 DIA66,5 (brilliant silver) | 9 463 грн. |
Autec Xenos (R19 W8.5 PCD5x112 ET46 DIA66.5) brilliant silber | 9 480 грн. |
Autec Xenos 8.5x19 5x112 ET46 DIA66.5 S | 8 870 грн. |
AUTEC AUTEC Xenos Brillantsilber R19 W8.5 PCD5x112 ET46 DIA66.5 | 9 840 грн. |
ще пропозиції 19 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі