Кухонна мийка Axis Mojito 20 1.101.116.20 600x500
Фото 13 |
Axis Mojito 20 1.101.116.20 600x500780x435 |
|
У комплекті сифон з можливістю підключення до пральної чи посудомийної машини.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Axis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Axis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Axis Mojito 20 1.101.116.20 600x500
Усі ціни 11 →Кухонна мийка Axis Group Mojito 20 бежевий (1.101.116.20) 1.101.116.20 | 5 111 грн. |
Мийка кухонна Axis Group Mojito 20 Moonlight grey 50 (1.101.116.50/1.101.1 | 5 513 грн. |
Мойка кухонная Axis Group Mojito 20 Moonlight grey 50 (1.101.116.50/1.101. | 5 157 грн. |
Мийка кухонна Axis Group Mojito 20 Moonlight grey 50 (1.101.116.50/1.101.1 | 6 112 грн. |
Axis Group Мийка кухонна Axis Group Mojito 20 Moonlight grey 50 (1.101.116 | 6 112 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Axis Mojito 20 1.101.116.20
Ціни на Axis Mojito 20 1.101.116.20 |
---|---|---|---|---|
Axis Mojito 20 1.101.116.20 600x500 | від 5 043 грн. | 11 пропозицій | ||
Axis Mojito 40 1.101.111.20 780x435 | від 5 199 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →