Кухонна мийка Axis Mojito 120 1.101.151.20 790x500
Фото 8 |
Axis Mojito 120 1.101.151.20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Axis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Axis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Axis Mojito 120 1.101.151.20 790x500
Кухонна мийка Axis Group Mojito 120 бежевий (1.101.151.20) 1.101.151.20 | 7 950 грн. |
Мойка кухонная Axis Group Mojito 120 Beige 20 (1.101.151.20) 1.101.151.20 | 6 672 грн. |
Мийка кухонна Axis Group Mojito 120 Beige 20 (1.101.151.20) 1.101.151.20 | 7 950 грн. |
Axis Group Мийка кухонна Axis Group Mojito 120 Beige 20 (1.101.151.20) 1.1 | 7 950 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →