Кухонна мийка Axis Respect 140 1.148.120.08 860x500
Фото 8 |
Axis Respect 140 1.148.120.08 |
|
Стійка до зміни кольору, ударів та перепадів температури.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Axis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Axis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Axis Respect 140 1.148.120.08 860x500
Усі ціни 11 →Кухонна мийка Axis Group Respect 140 білий (1.148.120.08) 1.148.120.08 | 12 242 грн. |
Мийка кухонна Axis Group Respect 140 White 08 (1.148.120.08) | 11 161 грн. |
Мойка кухонная Axis Group Respect 140 White 08 (1.148.120.08) 1.148.120.08 | 10 530 грн. |
Мийка кухонна Axis Group Respect 140 White 08 (1.148.120.08) 1.148.120.08 | 12 621 грн. |
Axis Group Мийка кухонна Axis Group Respect 140 White 08 (1.148.120.08) 1. | 12 621 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →