Кухонна мийка Axis Slide 200 1.150.160.10 1000x500
Фото 7 |
Axis Slide 200 1.150.160.10 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Axis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Axis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Axis Slide 200 1.150.160.10 1000x500
Усі ціни 15 →Кухонна мийка Axis Group Slide 200 чорний (1.150.160.10) 1.150.160.10 | 10 981 грн. |
Мийка кухонна Axis Group Slide 200 Beige 20 (1.150.160.20) | 9 825 грн. |
Кухонная мойка Axis Group Slide 200 Beige 20 (1.150.160.20) 1.150.160.20 | 9 548 грн. |
Мийка кухонна Axis Group Slide 200 Black 10 (1.150.160.10) 1.150.160.10 | 10 981 грн. |
Axis Group Мийка кухонна Axis Group Slide 200 Black 10 (1.150.160.10) 1.15 | 10 981 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →