Кухонна мийка Axis Slide 40 1.101.110.50 790x500
Фото 10 |
Axis Slide 40 1.101.110.50 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Axis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Axis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Axis Slide 40 1.101.110.50 790x500
Кухонна мийка Axis Group Slide 40 бежевий (1.101.110.20) 1.101.110.20 | 8 298 грн. |
Мийка кухонна Axis Group Slide 40 Beige 20 (1.101.110.20) | 7 410 грн. |
Мойка кухонная Axis Group Slide 40 Beige 20 (1.101.110.20) 1.101.110.20 | 7 201 грн. |
Мийка кухонна Axis Group Slide 40 Beige 20 (1.101.110.20) 1.101.110.20 | 8 298 грн. |
Axis Group Мийка кухонна Axis Group Slide 40 Beige 20 (1.101.110.20) 1.101 | 8 298 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →