Кухонна мийка Axis Mojito 40 1.101.111.20 780x435
Фото 20 |
Axis Mojito 40 1.101.111.20 600x500780x435 |
|
У комплекті сифон із підключенням до пральної або посудомийної машини.
Клапан-автомат купується окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Axis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Axis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Axis Mojito 40 1.101.111.20 780x435
Усі ціни 15 →Кухонна мийка Axis Group Mojito 40 бежевий (1.101.111.20) 1.101.111.20 | 6 161 грн. |
Мийка кухонна Axis Group Mojito 40 Black 10 (11A.MO040.910.10/1.101.111.10 | 5 556 грн. |
Мойка кухонная Axis Group Mojito 40 Beige 20 (1.101.111.20) 1.101.111.20 | 5 348 грн. |
Мийка кухонна Axis Group Mojito 40 Beige 20 (1.101.111.20) 1.101.111.20 | 6 161 грн. |
Axis Group Мийка кухонна Axis Group Mojito 40 Moonlight grey 50 (11A.MO040 | 6 310 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Axis Mojito 40 1.101.111.20
Ціни на Axis Mojito 40 1.101.111.20 |
---|---|---|---|---|
Axis Mojito 20 1.101.116.20 600x500 | від 5 111 грн. | 11 пропозицій | ||
Axis Mojito 40 1.101.111.20 780x435 | від 5 348 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →