Вудилище Flagman Areata 622SUL (FART-622SUL)
Відео 6 |
Flagman Areata 622SUL |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Flagman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Flagman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Flagman Areata 622SUL
Усі ціни 7 →Спиннинговое удилище Flagman Areata 622SUL 1.88м 0.4-3.5г FART-622SUL | 1 120 грн. |
Спінінг Flagman Areata 622SUL 1.88 м 0.4-3.5 м (FART-622SUL) | 1 190 грн. |
Cпінінговe вудилище Flagman Areata 622SUL 1.88м 0.4-3.5г (FART-622SUL) | 1 400 грн. |
Спінінг Flagman AREATA 622sul 1,88 m 0.4-3.5 g (115494) | 1 120 грн. |
Спінінгове вудилище ультралайт Flagman Areata 622SUL 1.88м 0.4-3.5г | 1 400 грн. |
Вудилище спінінга Flagman Areata 622SUL 1.88м 0.4-3.5г FART-622SUL | 1 120 грн. |
Спінінгове вудилище Flagman Areata 622SUL 1.88м 0.4-3.5г (FART-622SUL) | 1 400 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →