Powerbank BASEUS Q Pow Type C Cable 20000
Відео 4Фото 11 |
BASEUS Q Pow Type C Cable 20000 |
|
Елегантна та високотехнологічна універсальна мобільна батарея (powerbank-акумулятор) високої ємності з можливістю одночасної зарядки трьох гаджетів, вбудованим кабелем USB-C та підтримкою найпоширеніших технологій швидкої зарядки (USB Power Delivery 3.0, Qualcomm Quick Charge 2.0/3.0/4). та Huawei Fast/SuperCharge Protocol). Устаткована інформативним цифровим LED-індикатором рівня залишкового заряду.
Відрізняється стильним зовнішнім дизайном міцного пластикового корпусу, який пропонується у трьох варіантах колірних рішень. Є продуктом середньої цінової категорії 2022 року. Має компактні габаритні розміри та помірну вагу 360 г. Стане надійним джерелом енергії для заряджання великого набору пристроїв у поїздці, подорожі чи відрядженні. Вбудована Li-Pol батарея powerbank-акумулятора BASEUS Q Pow Type C Cable 20000 накопичує до 60 Вт∙год енергії (12000 мАгод при 5В) і вистачить для 3-х зарядок iPhone 12 Pro або 2,5 зарядок Huawei Mate 4. Для роботи з гаджетами передбачено три виходи: USB А, USB-C і Lightning, кожен з яких підтримує технологію швидкої зарядки і може віддавати потужність до 22,5 Вт. Завдяки технології USB Power Delivery можливе заряджання сумісних моделей ноутбуків/ультрабуків та планшетів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Купити BASEUS Q Pow Type C Cable 20000
Усі ціни 29 →Зовнішній акумулятор Baseus Adaman Metal Digital Display 20000mAh 22.5W Bl | 1 149 грн. |
Повербанк Baseus Qpow PPQD-I02 20000 мАч 22.5ВТ USB TYPE-C (Белый) | 959 грн. |
Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Power Bank 20000mAh з USB-C Cable | 1 741 грн. |
Повербанк 20000 мАгод 22.5Вт USB Type-C білий Baseus Qpow PPQD-I02 | 959 грн. |
Зовнішній акумулятор Baseus Power Bank 20000mAh з USB-C Cable Q Pow Displa | 1 347 грн. |
Модификації BASEUS Q Pow Type C Cable 20000
Ціни на BASEUS Q Pow Type C Cable 20000 |
---|---|---|---|---|
BASEUS Q Pow Type C Cable 10000 | від 579 грн. | 17 пропозицій | ||
BASEUS Q Pow Lightning Cable 10000 | від 555 грн. | 4 пропозиції | ||
BASEUS Qpow 15W 20000 | від 839 грн. | 21 пропозиція | ||
BASEUS Q Pow Lightning Cable 20000 | від 860 грн. | 36 пропозицій | ||
BASEUS Q Pow Type C Cable 20000 | від 749 грн. | 30 пропозицій |