Вок Benson BN-487 30 см
Benson BN-487 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Benson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Benson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Benson BN-487 30 см
Усі ціни 7 →Сковорода WOK Benson BN-487 кругла 30см антипригарне 3-х шарове мармурове | 899 грн. |
Сковорода WOK Benson BN-487 (30см) | 780 грн. |
Сковорода WOK Benson BN-487 з антипригарним покриттям 30 x 8 см | 796 грн. |
Сковорода WOK Benson BN-487 діаметр 30см антипригарне мармурове покриття з | 915 грн. |
Сковорода WOK Benson BN-487 діаметр 30см антипригарне гранітне покриття | 759 грн. |
Сковорода WOK Benson BN 487 антипригарна, ручка Soft touch 30 см | 790 грн. |
Сковорода WOK Benson BN-487 діаметр 30см антипригарне мраморне покриття | 860 грн. |
Модификації Benson BN-487
Ціни на Benson BN-487 |
---|---|---|---|---|
Benson BN-485 26 см | від 684 грн. | 5 пропозицій | ||
Benson BN-486 28 см | від 727 грн. | 5 пропозицій | ||
Benson BN-487 30 см | від 759 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →