Вок Benson BN-486 28 см
Benson BN-486 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Benson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Benson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Benson BN-486 28 см
Сковорода WOK Benson BN-486 (28см) | 727 грн. |
Сковорода WOK Benson BN-486 з антипригарним покриттям 28 x 8 см | 737 грн. |
Сковорода WOK Benson BN-486 діаметр 28см антипригарне мармурове покриття з | 880 грн. |
Сковорода WOK Benson BN-486 діаметр 28см антипригарне покриття з індукційн | 890 грн. |
Сковорода WOK Benson BN-486 діаметр 28см антипригарне мраморне покриття | 830 грн. |
Модификації Benson BN-486
Ціни на Benson BN-486 |
---|---|---|---|---|
Benson BN-485 26 см | від 684 грн. | 5 пропозицій | ||
Benson BN-486 28 см | від 727 грн. | 5 пропозицій | ||
Benson BN-487 30 см | від 759 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →