Сотейник Benson BN-587 26 см
Фото 7 |
Benson BN-587 |
|
На дні 3D-візерунок з антипригарним покриттям Eterna, що дозволяє використовувати металеве кухонне приладдя.
Універсальна сумісність з усіма типами варильних панелей, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Benson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Benson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Benson BN-587 26 см
Усі ціни 8 →Сковорода професійна з антипригарним покриттям Benson BN-587 26 см | 1 224 грн. |
Сковорода професійна глибока з нержавіючої сталі 26 см Benson з антипригар | 1 350 грн. |
Сковорода Benson з антипригарним покриттям BN 587 26 см | 1 379 грн. |
Сковорода глибока з неіржавкої сталі 26 см Benson BN-587 / Сковорода Сотей | 1 425 грн. |
Сковорода глибока з кришкою із нержавіючої сталі професійна 26 см Benson B | 1 258 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Benson BN-587
Ціни на Benson BN-587 |
---|---|---|---|---|
Benson BN-585 22 см | від 1 020 грн. | 10 пропозицій | ||
Benson BN-586 24 см | від 1 119 грн. | 4 пропозиції | ||
Benson BN-587 26 см | від 1 224 грн. | 8 пропозицій | ||
Benson BN-588 28 см | від 1 308 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →