Вок Benson BN-490 30 см
Benson BN-490 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Benson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Benson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Benson BN-490 30 см
Сковорода WOK Benson BN-490 діаметр 30см Сковорода ВОК з кришкою та антипр | 1 025 грн. |
Сковорода WOK Benson BN-490 (30см) | 977 грн. |
Сковорода WOK із кришкою Benson BN-490 із антипригарним покриттям 30 x 8 с | 973 грн. |
Модификації Benson BN-490
Ціни на Benson BN-490 |
---|---|---|---|---|
Benson BN-488 26 см | від 755 грн. | 4 пропозиції | ||
Benson BN-489 28 см | від 855 грн. | 4 пропозиції | ||
Benson BN-490 30 см | від 973 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →