Вок Benson BN-488 26 см
Benson BN-488 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Benson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Benson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Benson BN-488 26 см
Сковорода WOK Benson BN-488 (26см) | 843 грн. |
Сковорода WOK із кришкою Benson BN-488 із антипригарним покриттям 26 x 8 с | 855 грн. |
Сковорода WOK Benson BN-488 діаметр 26см з кришкою та антипригарним граніт | 1 074 грн. |
Сковорода WOK Benson BN 488 антипригарна, ручка Soft touch з кришкою 26 см | 755 грн. |
Модификації Benson BN-488
Ціни на Benson BN-488 |
---|---|---|---|---|
Benson BN-488 26 см | від 755 грн. | 4 пропозиції | ||
Benson BN-489 28 см | від 855 грн. | 4 пропозиції | ||
Benson BN-490 30 см | від 973 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →