Вок Benson BN-589 26 см нержавіюча сталь
Benson BN-589 |
|
На дні 3D-візерунок з антипригарним покриттям Eterna, що дозволяє використовувати металеве кухонне приладдя.
Універсальна сумісність з усіма типами варильних панелей, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Benson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Benson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Benson BN-589 26 см нержавіюча сталь
Сковорода WOK 26 см Benson з нержавіючої сталі з кришкою професійне антипр | 1 250 грн. |
Сковорода WOK Benson BN-589 з антипригарним покриттям 26 см | 1 433 грн. |
Сковорода глибока з кришкою WOK із нержавіючої сталі професійна 26 см Bens | 1 288 грн. |
Сковорода BN-589 глибока WOK 26 см з нержавіючої сталі Антипригарне покрит | 1 600 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →