Вок Benson BN-485 26 см
Benson BN-485 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Benson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Benson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Benson BN-485 26 см
Cковорода WOK Benson 26 см з антипригарним мармуровим покриттям (BN-485) | 699 грн. |
Сковорода WOK Benson BN-485 (26см) | 684 грн. |
Сковорода WOK Benson BN-485 з антипригарним покриттям 26 x 8 см | 690 грн. |
Сковорода WOK Benson діаметр 26см антипригарне мармурове покриття BN-485 | 894 грн. |
Сковорода WOK Benson BN-485 діаметр 26см антипригарне мраморне покриття | 799 грн. |
Модификації Benson BN-485
Ціни на Benson BN-485 |
---|---|---|---|---|
Benson BN-485 26 см | від 684 грн. | 5 пропозицій | ||
Benson BN-486 28 см | від 727 грн. | 5 пропозицій | ||
Benson BN-487 30 см | від 759 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →