Сковорідка Benson BN-322 26 см
Benson BN-322 26 см28 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Benson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Benson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Benson BN-322 26 см
Сковорода Benson (лита), гранитное покрытие 26 см BN-322 | 696 грн. |
Сковорода Benson BN-322 (26см) | 784 грн. |
Сковорода з антипригарним гранітним покриттям Benson BN-322 | 679 грн. |
Сковорода Benson BN-322 з антипригарним покриттям 26 см | 796 грн. |
Сковорода з антипригарним гранітним покриттям Benson BN-322 (26 см) | 689 грн. |
Модификації Benson BN-322
Ціни на Benson BN-322 |
---|---|---|---|---|
Benson BN-322 26 см | від 679 грн. | 6 пропозицій | ||
Benson BN-323 28 см | від 699 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →