Сотейник Benson BN-355 24 см чорний
Фото 5 |
Benson BN-355 |
|
Ручка кришки має вбудований дозатор, який використовується для заливки оливкової олії або вина.
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Benson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Benson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Benson BN-355 24 см чорний
Усі ціни 18 →Сковорода фритюрниця глибока з кришкою Benson - BN-355 | 1 292 грн. |
Сковорода сотейник пароварка фритюрниця з кришкою 24 см квадратна Benson B | 1 349 грн. |
Сковорода з антипригарним мармуровим покриттям Benson BN-355. 24 см | 1 248 грн. |
Сковорода-фритюрниця Benson з мармуровим антипригарним покриттям 24см (BN- | 1 325 грн. |
Сковорода фритюрниця з кришкою Benson BN 355 з антипригарним квадратним по | 1 379 грн. |
ще 13 пропозицій
Комплектація:
- сотейник 24 см
- вставка для приготування на парі з нержавіючої сталі
- кошик для смаження у фритюрі з нержавіючої сталі зі зйомною ручкою
- скляна кришка з отвором
РекомендуємоПорівняти в таблиці →