Ківш BergHOFF Leo Forest 3950377
BergHOFF Leo Forest 3950377 |
|
Спеціальна ручка на кришці із функцією підставки для ложки.
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BergHOFF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BergHOFF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BergHOFF Leo Forest 3950377
Ковш с крышкой Berghoff Leo Forest 2 л 3950377 | 1 999 грн. |
Ківш BergHOFF з антипригарним покриттям Leo Forest діаметр 18 см 2 л (3950 | 1 999 грн. |
Ківш з кришкою BergHOFF Leo Forest 2л 3950377 | 1 999 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →