Набір посуду BergHOFF Leo Slate 3950407
Фото 10 |
BergHOFF Leo Slate 3950407 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BergHOFF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BergHOFF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BergHOFF Leo Slate 3950407
Набор посуды BergHOFF LEO SLATE с антипригарным покрытием 7 предметов 3950 | 6 199 грн. |
Berghoff Набір посуду з антипригарним покриттям LEO SLATE 7 предметів Berg | 6 199 грн. |
Набір посуду BergHOFF Leo Slate 7 предметів (3950407) | 6 199 грн. |
Набір посуду BergHOFF Leo Slate 3950407 | 6 199 грн. |
Комплектация:
- ковш с крышкой 18 см
- кастрюля с крышкой 20 см
- кастрюля с крышкой 24 см
- сковородка 24 см
РекомендуємоПорівняти в таблиці →