Каструля BergHOFF Leo Balance Sage 3950454
BergHOFF Leo Balance Sage 3950454 4.4 л6.2 л |
|
Спеціальна ручка на кришці із функцією підставки для ложки.
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BergHOFF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BergHOFF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BergHOFF Leo Balance Sage 3950454
Кастрюля с крышкой Berghoff Leo Balance Sage 6,2 л 3950454 | 3 099 грн. |
Каструля BergHOFF Leo Balance Sage з антипригарним покриттям 28 см 6.2 л ( | 3 099 грн. |
Каструля з кришкою BergHOFF Leo Balance Sage 6,2 л 3950454 | 3 099 грн. |
Модификації BergHOFF Leo Balance Sage 3950454
Ціни на BergHOFF Leo Balance Sage 3950454 |
---|---|---|---|---|
BergHOFF Leo Balance Sage 3950452 | від 2 739 грн. | 5 пропозицій | ||
BergHOFF Leo Balance Sage 3950454 | від 3 099 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →