Кухонний ніж Victorinox Swiss Classic 6.7403
Victorinox Swiss Classic 6.7403 червоний чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Swiss Classic 6.7403
Усі ціни 10 →Кухонный нож Victorinox 6.7403 | 292 грн. |
Кухонный нож Victorinox SwissClassic, 8см, черный 6.7403 | 292 грн. |
Кухонный нож Victorinox SwissClassic Paring 6.7403 | 286 грн. |
Кухонний ніж Victorinox SwissClassic для овочів 80 мм Black (6.7403) | 292 грн. |
Кухонний ніж Victorinox SwissClassic Paring 6.7403 | 292 грн. |
ще 5 пропозицій
Додаткові функції і можливості кухонного ножа Victorinox Swiss Classic 6.7403:
- Вага — 22 г
- Swiss Classic 6.7401 — червоний
- Swiss Classic 6.7403 — чорний
Модификації Victorinox Swiss Classic 6.7403
Ціни на Victorinox Swiss Classic 6.7403 |
---|---|---|---|---|
Victorinox Swiss Classic 6.7401 | від 286 грн. | 15 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic 6.7403 | від 286 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →