Кухонний ніж Tramontina Profissional Master 24626/003
Tramontina Profissional Master 24626/003 білий чорний |
|
Поліпропіленове руків'я з вбудованим антибактеріальним захистом (не дає змогу розвиватися грибку і бактеріям).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Profissional Master 24626/003
Усі ціни 9 →Нож TRAMONTINA PROFISSIONAL MASTER black д/овощ 76мм (24626/003) 24626/003 | 356 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Profissional Master для овочів 76 мм Чорний (24626 | 283 грн. |
TRAMONTINA Profissional Master (24626/003) 24626/003 | 329 грн. |
Tramontina Tramontina Profissional Master Вlack 76мм (24626/003) Tramontin | 285 грн. |
Tramontina 24626/003 | 282 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Tramontina Profissional Master 24626/003
Ціни на Tramontina Profissional Master 24626/003 |
---|---|---|---|---|
Tramontina Profissional Master 24626/083 | від 283 грн. | 18 пропозицій | ||
Tramontina Profissional Master 24626/003 | від 282 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →