Кухонний ніж Tramontina Athus 23080/183
Tramontina Athus 23080/183 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Athus 23080/183
Усі ціни 13 →Кухонный нож Tramontina Athus для овощей 76 мм белый блистер 23080/983 (62 | 82 грн. |
Нож Tramontina Athus 7,6 см 23080/983 | 82 грн. |
Нож TRAMONTINA ATHUS white нож д/овощей 76мм инд.пл.блистер (23080/983) 23 | 334 грн. |
TRAMONTINA Нож Athus White (23080/983) 23080/983 | 169 грн. |
Tramontina 23080/983 | 82 грн. |
ще 8 пропозицій
Кольорові варіанти:
- Модель 23080/103 — чорний
- Модель 23080/183 — білий
Модификації Tramontina Athus 23080/183
Ціни на Tramontina Athus 23080/183 |
---|---|---|---|---|
Tramontina Athus 23080/183 | від 82 грн. | 19 пропозицій | ||
Tramontina Athus 23080/913 | від 69 грн. | 9 пропозицій | ||
Tramontina Athus 23080/103 | від 59 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →