Сотейник Berlinger Haus Black Rose BH-1640 28 см чорний
Відео 1Фото 2 |
Berlinger Haus Black Rose BH-1640 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Black Rose BH-1640 28 см чорний
Усі ціни 7 →Сотейник із кришкою Berlinger Haus, 3.8 л, чорний (BH 1640N) | 1 960 грн. |
Сотейник Berlinger Haus із кришкою 3.8 л 28х7.5 см (BH 1640N) | 2 235 грн. |
Сотейник Berlinger Haus с крышкой 3.8 л 28х7.5 см (BH 1640N) | 2 235 грн. |
Сотейник с крышкой Berlinger Haus 28 см BH-1640N | 2 047 грн. |
Сотейник Berlinger Haus Black Rose Collection 3,8 л, 28 см BH-1640N | 2 568 грн. |
Сотейник Berlinger Haus з кришкою 3.8 л (28 х 7.5 см) (BH 1640N) | 2 450 грн. |
Сотейник зі скляною кришкою 3,8 л Berlinger Haus Black Rose LP-BH/115L | 1 342 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →