Каталог   /   Дім і ремонт   /   Сантехніка   /   Ванна й душова   /   Ванни   /   Besco

Ванна Besco Talia 150x70 см

Фото - Ванна Besco Talia 150x70 см
Besco Talia 150x70
Колір
Форма
прямокутна
Об'єм
150 л
Матеріал корпуса
акрил
Комплектація
ванна
Країна походження бренду
Польща
Гарантія виробника
10 років
Габарити (ДхШхВ)
1500х700х425 мм
Глибина ванни
425 мм
Офіційний сайт
besco.eu
Дата додавання на E-Katalog
травень 2018
Додатково ванна може комплектуватися ніжками, ручками та підголовником.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Besco 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Besco.
Як вибрати ваннуІнструкція з вибору зручної та довговічної ванни в залежності від призначення та особливостей приміщення

Купити Besco Talia 150x70 см

Усі ціни 9 →

Ванна акрилова Besco Talia 150x70 00000006770

Santechshara.uaЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
7 300 грн.

Ванна акрилова Besco Talia 150х70 (соло), без ніг (#WAT-150-PK) WAT-150-PK

Ванна акрилова Besco Talia 150х70 (соло), без ніг (#WAT-150-PK) у нас можливо вибрати та придбати від виробника Besco у катал... щеог інтернет магазину опалювального обладнання Teploradost Наші співробітники підберуть Вам чудові компоненти напишіть на email або наберіть за номером телефону (093) 170-25-27. Також, Ви можете купити акрилові ванни від якісних брендів - у нашому магазині. Якщо у вас виникли будь-які питання по товару Ванна акрилова Besco Talia 150х70 (соло), без ніг (#WAT-150-PK) запитайте необхідну інформацію у нас. Інтернет каталог Teploradost доставить жителям міст: Полтава, Кременчук, Маріуполь та по всій Україні.
Teploradost.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 10 років від виробника
Поскаржитись
8 780 грн.

Ванна акрилова Besco Talia 150x70, пряма (WAT-150-PK)

Акрилова ванна Besco Talia: надійність, якість та стиль у вашій ванній кімнаті Ванна Talia від польського виробника TM BES... щеCO PMD PIRAMIDA – це ідеальне поєднання сучасного дизайну, міцності та довговічності. Виготовлена з білосніжно-білого суцільнолитого акрилового листа, ця ванна не лише прикрасить інтер’єр вашої ванної кімнати, але й прослужить багато років, зберігаючи свій первісний
Winco.com.uaЗ нами 3 роки
(Львів)
Поскаржитись
7 999 грн.

Ванна акрилова BESCO TALIA 150х70 (соло) без ніжок 36375

Серія Ван Besco TALIA прямокутна форма об'єм - 150 л можливі розміри: 100x70 110x70 120x70130x70 140x70 150x70 160x75 17... ще0x75 додатково може комплектуватися ніжками, панеллю та підголівником. товщина акрилу 5мм
365shop.bizЗ нами 9 років
(Київ)
Поскаржитись
8 475 грн.

Besco Besco Talia 150x70 (WAT-150-PK) WAT-150-PK

ВенконЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
ще 4 пропозиції

Динаміка цін на Besco Talia 150x70 см

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Besco Talia

Ціни на Besco Talia
Besco Talia 100x70 смвід 6 999 грн.9 пропозицій
Besco Talia 110x70 смвід 6 568 грн.10 пропозицій
Besco Talia 120x70 смвід 6 568 грн.11 пропозицій
Besco Talia 130x70 смвід 6 568 грн.6 пропозицій
Besco Talia 140x70 смвід 7 499 грн.8 пропозицій
Besco Talia 150x70 смвід 7 300 грн.9 пропозицій
Besco Talia 160x75 смвід 10 509 грн.9 пропозицій
Besco Talia 160x75 см
з ручками і підголівником
від 17 455 грн.1 пропозиція
Besco Talia 170x75 смвід 10 789 грн.8 пропозицій
Besco Talia 170x75 см
з ручками і підголівником
від 17 834 грн.1 пропозиція