Каструля Bohmann BH2427-24
Фото 6 |
Bohmann BH2427-24 3.5 л5.5 л |
|
Знімні силіконові накладки на ручки в комплекті.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bohmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bohmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bohmann BH2427-24
Каструля з мармуровим покриттям 3.5 л Bohmann 24см BH 2427 MRB) | 1 150 грн. |
Каструля з антипригарним покриттям Bohmann BH-2427 MRB з подвійним дном з | 1 533 грн. |
Каструля з кришкою Bohmann BH-2427-MRB 3.5 л 24 см | 1 359 грн. |
Каструля з мармуровим покриттям Bohmann BH 2427 MRB - 24 см | 1 081 грн. |
Модификації Bohmann BH2427-24
Ціни на Bohmann BH2427-24 |
---|---|---|---|---|
Bohmann BH2427-24 | від 1 081 грн. | 4 пропозиції | ||
Bohmann BH2428-28 | від 1 333 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →