Сковорідка Bollire Milano BR-1107 28 см
Bollire Milano BR-1107 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bollire 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bollire.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bollire Milano BR-1107 28 см
Усі ціни 13 →Bollire Br 1107 | 1 188 грн. |
Bollire Br 1107 | 1 188 грн. |
Bollire BR-1107 Milano 28 см BR-1107Milano28см | 1 249 грн. |
Bollire BR-1107 | 1 473 грн. |
Сковорода Bollire Milano 28 см (BR-1107) | 1 248 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Bollire Milano BR-1107
Ціни на Bollire Milano BR-1107 |
---|---|---|---|---|
Bollire Milano BR-1105 20 см | від 713 грн. | 15 пропозицій | ||
Bollire Milano BR-1106 24 см | від 895 грн. | 15 пропозицій | ||
Bollire Milano BR-1107 28 см | від 1 097 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →