Сковорідка Berlinger Haus Black Professional BH-6117 28 см
Фото 7 |
Berlinger Haus Black Professional BH-6117 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Black Professional BH-6117 28 см
Усі ціни 10 →Berlinger Haus 28 см (BH-6117) | 1 311 грн. |
Berlinger Haus 28 см (BH-6117) | 1 311 грн. |
Сковорода без крышки Berlinger Haus 28 см BH-6117 | 1 379 грн. |
Сковорода з мармуровим покриттям Berlinger Haus Black Professional Line, 2 | 1 337 грн. |
Berlinger Haus BH-6117 | 1 449 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Berlinger Haus Black Professional BH-6117
Ціни на Berlinger Haus Black Professional BH-6117 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Black Professional BH-6115 20 см | від 690 грн. | 11 пропозицій | ||
Berlinger Haus Black Professional BH-6116 24 см | від 828 грн. | 5 пропозицій | ||
Berlinger Haus Black Professional BH-6117 28 см | від 1 044 грн. | 13 пропозицій | ||
Berlinger Haus Black Professional BH-6118 30 см | від 1 281 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →