Сковорідка Fissman Fiore 4623 26 см
Відео 1Фото 7 |
Fissman Fiore 4623 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Fiore 4623 26 см
Усі ціни 10 →Fissman Fiore 26 см AL-4623.26 | 1 261 грн. |
Fissman Fiore 26 см AL-4623.26 | 1 261 грн. |
Сковорода Fissman FIORE 26 см алюминий с индукционным дном AL-4623.26 4623 | 1 355 грн. |
Сковорода Fissman FIORE 26 см індукційна (4623) | 979 грн. |
Сковорода Fissman FIORE 26 см алюминий с индукционным дном AL-4623.26 | 1 355 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Fissman Fiore 4623
Ціни на Fissman Fiore 4623 |
---|---|---|---|---|
Fissman Fiore 4621 20 см | від 709 грн. | 15 пропозицій | ||
Fissman Fiore 4622 24 см | від 711 грн. | 48 пропозицій | ||
Fissman Fiore 4623 26 см | від 979 грн. | 11 пропозицій | ||
Fissman Fiore 4624 28 см | від 1 129 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →