Сковорідка Edenberg EB-1731 28 см чорний
Фото 5 |
Edenberg EB-1731 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-1731 28 см чорний
Усі ціни 8 →EDENBERG EB-1731 | 1 533 грн. |
Набір сковорідок Edenberg 3 предмети з алюмінію з мармуровим покриттям 20/ | 1 450 грн. |
Набір сковорідки 3 шт 20/24/28 см Edenberg EB-1731 | 1 282 грн. |
Набір сковорідок Edenberg EB-1731 3 шт | 1 516 грн. |
Набір із трьох сковорідок Edenberg з мармуровим антипригарним покриттям 20 | 1 369 грн. |
ще 3 пропозиції
Комплектація:
- Сковорідка 20 см, висота стінок 4.8 см
- Сковорідка 24 см, висота стінок 5.2 см
- Сковорідка 28 см, висота стінок 5.8 см
РекомендуємоПорівняти в таблиці →