Лазерний нівелір Bosch GCL 2-50 C Professional 0601066G03
Відео 2Фото 9 |
Bosch GCL 2-50 C Professional 0601066G03 |
|
В комплекті 0601066G00 батареї типу АА, в комплекті 0601066G02 — те ж, але є штатив, в комплекті 0601066G03 — акумулятор (12 В), в комплекті 0601066G04 — акумулятор (12 В), пульт, в комплекті 06159940KH — акумулятор (12 В), пульт і набір Gedore
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GCL 2-50 C Professional 0601066G03
Усі ціни 12 →Комбінований лазер Bosch GCL 2-50 C Professional L-Boxx 0601066G03 | 16 099 грн. |
Лазерный нивелир Bosch Professional GCL 2-50 C в L-Boxx 136 с держателями | 16 099 грн. |
Лазерний нівелір Bosch GCL 2-50 C Professional, з тримачем BM 3 0601066G03 | 16 099 грн. |
Нивелир лазерный Bosch GCL 2-50 C + RM2 + BM 3 + L-BOXX (0601066G03) | 16 099 грн. |
Лазерний нівелір Bosch GCL 2-50 Professional (20 м, з приймачем - 50 м) (0 | 16 099 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Bosch GCL 2-50 C Professional 0601066G03
Ціни на Bosch GCL 2-50 C Professional 0601066G03 |
---|---|---|---|---|
Bosch GCL 2-50 C Professional 0601066G03 | від 13 362 грн. | 13 пропозицій | ||
Bosch GCL 2-50 C Professional 0601066G00 | від 11 499 грн. | 8 пропозицій | ||
Bosch GCL 2-50 C Professional 0601066G04 | від 11 899 грн. | 3 пропозиції | ||
Bosch GCL 2-50 C Professional 0601066G02 | від 10 980 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →