Лазерний нівелір Bosch UniversalLevel 2 0603663800
Відео 10Фото 6 |
Bosch UniversalLevel 2 0603663800 без штативштатив |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch UniversalLevel 2 0603663800
Усі ціни 41 →Линейный лазерный нивелир Bosch UniversalLevel 2 0603663800 | 2 299 грн. |
Лінійний лазерний нівелір Bosch UniversalLevel 2 0603663800 | 2 356 грн. |
Линейный лазерный нивелир Bosch UniversalLevel 2 с чехлом 0603663800 | 2 356 грн. |
Нівелір лазерний Bosch Universal Level 2 (0603663800) 0603663800 | 2 355 грн. |
Лінійний лазерний нівелір Bosch UniversalLevel 2 0603663800 | 2 356 грн. |
Хороше збирання, міцний корпус, чітка лінія. Використовував і в кімнаті, і на вулиці точність свідчень на висоті. Недарма вказав міцний корпус - кілька разів нівелір падав з висоти приблизно 1,5 метра - ні корпус, ні оптика не постраждали. Точне, яскраве проміння Немає Ярослав Базюк: користуюся Bosch UniversalLevel 2 0603663800 більше року |
Маленький помічник для ремонту будинку
Недорогий нівелір Bosch UniversalLevel 2, що працює від звичайних батарейок АА, — типовий інструмент побутового класу. З його допомогою зручно виконувати розмічальні роботи в невеликих приміщеннях, на зразок кімнат та офісів (для великих об'єктів він не підходить, адже максимальна дальність проєкції променя становить всього 10 м).
Нічого зайвого
Пристрій може проєктувати «лазерний хрест» (одна вертикальна проєкція і одна горизонтальна), а також дві точки. Кута розкриття 120° цілком достатньо для виконання завдань, пов'язаних з укладанням плитки, монтажем стелі або кріпленням кронштейнів, адже встановивши прилад на відстані 1 метра від стіни можна отримати лінію довжиною до 3.5 метрів. Завдяки скляній кришці лазера лінії мають непогану чіткість. На корпусі є гніздо для штатива (стандартного розміру ¼"), але сама тринога в кейсі з інструментом відсутня.
З недоліків слід зазначити посередню точність інструменту. Розсіювання променя, що дорівнює 0.5 мм/м, не дає змогу використовувати цей прилад ні для чого іншого, крім простих побутових завдань. Але в межах приміщення невеликої площі така похибка не зможе істотно позначитися на якості роботи.
Лазерні нівеліри Bosch на будь-який смак
Серед відносно недорогих «зелених» лазерних нівелірів Bosch є й інші версії даної моделі, які відрізняються по «начинці» або комплектації. Наприклад, Bosch UniversalLevel 2 Set 0603663801 продається відразу зі штативом, а Bosch UniversalLevel 3 0603663900 має одну додаткову вертикальну проєкцію.
Модификації Bosch UniversalLevel 2 0603663800
Ціни на Bosch UniversalLevel 2 0603663800 |
---|---|---|---|---|
Bosch UniversalLevel 2 0603663800 | від 2 299 грн. | 42 пропозиції | ||
Bosch UniversalLevel 2 Set 0603663801 | від 2 739 грн. | 44 пропозиції |