Лазерний нівелір Bosch GLL 2-15 G Professional 0601063W00
Відео 3Фото 4 |
Bosch GLL 2-15 G Professional 0601063W00 |
|
Модель 0601063701 поставляється в чохлі без тримача і мішені, а в комплекті 0601063702 є власник і мішень, поставляється в кейсі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GLL 2-15 G Professional 0601063W00
Усі ціни 6 →Лазерний нівелір Bosch GLL 2-15 G з тримачем LB 10 0601063W00 | 7 699 грн. |
Лазерный нивелир Bosch Professional GLL 2-15 G с держателем LB 10, мишенью | 7 699 грн. |
Нівелір лазерний Bosch GLL 2-15 G Professional + LB 10 (0601063W00) 060106 | 7 699 грн. |
Лазерний нівелір Bosch GLL 2-15 G Professional з тримачем LB 10 0601063W00 | 7 699 грн. |
Лазерний нівелір Bosch GLL 2-15 G + LB 10 0601063W00 | 7 392 грн. |
Лазерный нивелир Bosch GLL 2-15 G 0601063W00 | 7 699 грн. |
Відеоогляди
Модификації Bosch GLL 2-15 G Professional 0601063W00
Ціни на Bosch GLL 2-15 G Professional 0601063W00 |
---|---|---|---|---|
Bosch GLL 2-15 G Professional 0601063W02 | від 8 299 грн. | 10 пропозицій | ||
Bosch GLL 2-15 G Professional 0601063W00 | від 7 392 грн. | 6 пропозицій | ||
Bosch GLL 2-15 G Professional 0601063W01 | від 8 496 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →