Вудилище Salmo Extreme BP Feeder 090 3133-360
Salmo Extreme BP Feeder 090 3133-360 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Salmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Salmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Salmo Extreme BP Feeder 090 3133-360
Усі ціни 8 →Вудлище фідерне Salmo Extreme BP FEEDER 090 фідерне 3.60 (3133-360) | 1 050 грн. |
Вудлище фідерне Salmo Extreme BP FEEDER 090 3.60 (3133-360) | 1 050 грн. |
Вудилище Salmo Extreme BP Feeder 90 3.6m 90g (3133-360) | 1 050 грн. |
Фідер Salmo Extrime BP Feeder 90/3.60 (2 tips) (3133-360) | 1 400 грн. |
Вудилище фідерне Salmo Extrime BP FEEDER 90 90 / 3.60 (2 tips) (3133-360) | 1 400 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →